Potřebujete: odvést nábytek, přestěhovat nebo vyklidit byt..?

Volejte Denně od 10 do 20 hod.

605 811 957

Stěhování PIXI & DIXI Praha je stěhovací služba, která vás dokáže kompletně přestěhovat.

Odvoz nábytku PIXI & DIXI Praha odveze nábytek z obchodu IKEA, SCONTO, ASKO či XXXLutz.

Vyklízení PIXI & DIXI Praha zajišťuje kompletní vyklízecí služby jako je, vyklízení bytů a firem.

Odvoz nábytku Praha

Odvoz Nábytku

Provádíme jakýkoliv odvoz téměř čehokoliv dodávkovými vozy o obsahu 10 m3 - 20 m3 v Praze a okolí. Odvezeme vám nábytek z obchodního domu, převezeme ledničku či dovezeme zboží z obchodu. 

Stěhovací služby Praha.jpg

Více

Stěhování

Provádíme veškeré druhy stěhování v Praze a okolí. Přestěhujeme vám byt. Zajistíme kompletní stěhování vaší firmy. Také vám můžeme přestěhovat nábytek v rámci domu či vystěhovat sklep a půdu.

Stehovaci sluzba Praha

Více

Vyklízení

Provádíme veškeré vyklízení v Praze a okolí. Vyklízíme byty, firmy, půdy, sklepy a jiné soukromé či komerční prostory. Také vyklízíme skladové prostory a zajištujeme vyklízení po zemřelém a před rekonstrukcí.

Odvoz stareho nabytku

Více

Nákladní Taxi Praha, Přeprava zboží po Praze, Mezinárodní stěhování, Přeprava nákladu po praze, Stěhovací firma do zahraničí, Levné stěhování Praha, Autodoprava Praha, stěhování břemen, dodávková autodoprava, Taxi dodávka Praha, převoz skříně, Nákladní Taxi Praha, přeprava dodávkou, nákladní autodoprava praha, city taxi dodávka, přeprava sedačky, stěhování dodávka, Taxi nakladni, dovoz nábytku Praha, karanténa stěhování, dodávkové taxi Praha, přeprava zboží po Praze, stěhování v karanténě, Autodoprava dodávkou cena, Hledám odvoz dodávkou Praha, Dovoz nábytku Praha, přeprava sedací soupravy, Převoz věcí, odvoz starého nábytku na skládku, drobné stěhování Praha, dovoz zboží Praha, nákladní Taxi Praha, vyklizení bytu pronajimatelem, vyklizení vydražené nemovitosti, vyklizení pozemku, vyklizení nemovitosti, vyklizení společných prostor, vyklizení bytu cena, vyklizení prostor sloužících k podnikání. Levné stěhováni Praha, Převoz nábytku Praha, stěhování v době karantény, stehovani, přepravit nábytek v Praze, stěhování bytů Praha, přeprava zboží po Praze, stehovani v dobe koronaviru, dovoz zboží, stehovani Praha dnes, zásobování Praha, Expres stěhování Praha, osdtěhovat se v Praze, stěhováci Praha, stěhování kanceláří Praha, levné stěhování Praha, převoz skříně, stěhování, stěhování nábytku, stěhování domácností, mezinárodní stěhování, stehovani do Nemecka, stěhování do Francie, Přeprava sedačky, Stehováni do Španělska, mezinárodní autodoprava, autodoprava EU, stehovani do Berlina, stehovani do Paříže, stehovani do Madridu, stěhovaní do Švícarska, stěhování do Italie, dodávkové taxi, karantena stěhovaní, autodoprava,